Lepená reklama

Buďte vidět.
Společně vymyslíme tu nejlepší lepenou reklamu pro vaší firmu. Od grafiky, přes výrobu až do finálního vylepení. Zajistíme vám ty nejkvalitnější materiály a nejmodernější technologie. S námi budete vidět i po letech. Specializujeme se na polepy firemních automobilů, tramvají, poutačů, stojanů, tabulí, provozoven či výloh.

Polepy aut

Polepíme vám firemní auta všech velikostí. Od Toyoty Yaris po Volkswagen Transporter. Nechte si dát lepenou reklamu na vozidlo a udělejte z ní pojízdnou reklamu. Budete vidět všude, kam s autem přijedete.

Polepy výloh a provozoven

Odlište se od ostatních. Vaše provozovna bude zářit jako diamant. Zvyšte počet návštěvníků ve své provozovně atraktivním vzhledem. Zaujměte kolemjdoucí moderním vzhledem své výlohy. Uvidí vás každý, kdo okolo vás projde.

Polepy cedulí

Polepíme i cedule. Dodáme kompletní grafické podklady od návrhu až po realizaci. S námi vás nečekají nudné reklamní cedule. Můžete se spolehnout na špičkový tisk a na fólie, které nevyblednou. Budete vidět i po několika letech.

Spokojení klienti

Za naši dlouho kariéru jsme vyřídili už spoustu zakázek. Zde najdete galerii našich nejoblíbenějších klientů a spoluprací. Buďte i vy jedním z mnoha spokojených zákazníků.

Kontakt

Jste připraveni posunout vaši firmu o krok dál? Kontaktujte nás skrze formulář nebo přímo na telefonním čísle 608 812 720 a společně to vymyslíme.

Děkujeme za zprávu, ozveme se co nejdřív zpět!
Oops! Něco se pokazilo. Zkontrolujte všechna pole a zkuste to znovu.