marketing

Pomůžeme vám být na internetu vidět.
Jsme specialisté na výkonnostní marketing na internetu. Naše portfolio obsahuje jak menší, střední tak i větší klienty. V přátelské atmosféře dokážeme perfektně změřit, zda společně zvolená strategie funguje a kde je dle dat třeba provést úpravy. Tvoříme obsah ušitý na míru vaší cílové skupině. Umíme to s mailingem i sociálními sítěmi. Napište nám a společně zjistíme co vaše firma skutečně potřebuje.

PPC propagace

Pay Per Click, tedy platba za kliknutí. To je hlavní charakteristika a rozlišovací znamení PPC reklamy, neboť platíte až v momentě, kdy na vaši reklamu někdo klikne. Výhod PPC reklam je hned několik. Mezi nejdůležitější určitě patří naprostá kontrola nad výdaji i obsahem reklamy. PPC reklamy přinesou výkon a zvýší povědomí o vaší značce.

Srovnávače zboží

Srovnávače zboží jsou nedílnou součástí online marketingu. Pro zákazníka jsou katalogem zboží, který prochází a porovnává nabídky prodejců. Pro vás jsou konverzním kanálem, odkud může dojít hned k několika pro prodejce významným akcím či přímo prodeji.

SEO

Optimalizace pro vyhledávače z hlediska obsahové stránky vašeho webu. Cílem analýzy SEO je zvýšení přirozené návštěvnosti webu z vyhledávání. Audit navíc přispěje k vhodné volbě klíčových slov, provede analýzu zdrojů návštěvnosti a odhalí nedostatky vaší stránky.

Retargeting

Oslovení uživatelů, kteří již na vašem webu byli, ale neprovedli chtěné (nebo hůře žádné) akce. Nastavení speciálního cílení na tyto uživatele, kdy společně zvolíme přesné cílení na krok, ve kterém se uživatel zastavil a popoženeme ho k dokončení chtěných konverzí.

Reklama na sociálních sítích

Prezentace firmy skrze sociální sítě nebyla nikdy důležitější. Na sociálních sítích se udává tempo a my vám ho pomůžeme udržet, ba dokonce udávat. Pokud jste ještě nepřišli na kouzlo sociálních sítí, máme špatnou zprávu. Předbíhá vás konkurence.

Mailing

Efektivní nástroj pro budování one-to-one komunikace. Měřitelné, flexibilní a snadno vyhodnocující se kampaně jsou pro nás již standardem online marketingových aktivit. Pravidelným mailingem se vaše firma bude navíc neustále udržovat v povědomí zákazníků.

Kontakt

Jste připraveni posunout vaši firmu o krok dál? Kontaktujte nás skrze formulář nebo přímo na telefonním čísle 608 812 720 a společně to vymyslíme.

Děkujeme za zprávu, ozveme se co nejdřív zpět!
Oops! Něco se pokazilo. Zkontrolujte všechna pole a zkuste to znovu.