Potisk triček

Vytvořte si tričko s vlastním designem. Vytvořte si takové tričko, na které budete pyšní. Nebo oblékněte vaše zaměstnance do firemních barev a hrdě reprezentujte svoji firmu. Na trička tiskneme potisky už od jednotek kusů. Při potisku triček nejčastěji používáme širokou škálu technologií. Pomůže vám s volbou té správné, grafickým návrhem a vybereme i vhodný materiál.

Potisk sítotiskem

Potisk sítotiskem patří mezi naše nejvyužívanější metody. Se sítotiskem máme dlouholeté zkušenosti. Motivy, které na textil skrze sítotisk naneseme, mají nejdelší životnost. Kromě textilu je sítotisk vhodný i pro materiály jako jsou dřevo, plast, sklo nebo kov. Čím větší množství, tím nižší můžeme nabídnout jednotkovou cenu.

Sítotiskový transfer

U transferu sítotisku se postupuje opačně než u přímého tisku. Tiskne se na přenosový papír a z něho se pak motiv přenáší na požadovaný předmět - mikina, sportovní taška, tričko nebo bunda. Sítotiskový transfer je vhodný na tmavý textil. Zároveň disponuje i větší přesností. Výsledek je jasný s ostrými konturami.

Transfer fólií

Motiv se vyřeže na plotru ze speciální nažehlovací fólie. Následně se nažehlí na textil. Potisk má jasné barvy a ostře řezané hrany. Díky tomu skvěle pasuje i na tmavý textil. Nevýhodou je komplikovaný tisk detailů. Výhodou naopak je, že se s ním skvěle dají potisknout těžko přístupná místa - kapsy, švy, zipy či límečky.

Digitální potisk

Digitální potisk (DTG - Direct to garment) je přímý tisk na textil. Digitální technologie využívající barvy na vodní bázi zaručí maximální jemnost potisku. Tisknout je doporučeno zejména na 100% bavlnu, na které tisk dosahuje největší kvality.

Spokojení klienti

Za naši dlouho kariéru jsme vyřídili už spoustu zakázek. Zde najdete galerii našich nejoblíbenějších klientů a spoluprací. Buďte i vy jedním z mnoha spokojených zákazníků.

Kontakt

Jste připraveni posunout vaši firmu o krok dál? Kontaktujte nás skrze formulář nebo přímo na telefonním čísle 608 812 720 a společně to vymyslíme.

Děkujeme za zprávu, ozveme se co nejdřív zpět!
Oops! Něco se pokazilo. Zkontrolujte všechna pole a zkuste to znovu.