REKLAMA

Nechte vaši firmu promluvit i venku.

Máme dlouholeté zkušenosti, kdy jsme měli možnost vyrobit již řadu zakázek na míru. V galerii naleznete alespoň zlomek našich prací.
Staňte se i vy naším klientem.

Lepená reklama

Buďte vidět. Společně vymyslíme tu nejlepší lepenou reklamu pro vaší firmu. Od grafik, přes výrobu až do finálního vylepení. Zajistíme vám ty nejkvalitnější materiály a nejmodernější technologie. S námi budete vidět i po letech.

chci lepenou reklamu

Venkovní reklama

Dostaňte se do podvědomí. Venkovní reklama vám zajistí viditelnost ve veřejných prostorách. Společně můžeme vytvořit cedule, billboardy, plachty i folie. V rámci spolupráce vám zajistíme kompletní grafické zpracování, od návrhu po výlep.

chci venkovní reklamu

Reklamní předměty

Darujte svým obchodním partnerům kus sebe. Společně vám vytvoříme reklamní předměty, které budou přesně vystihovat vaši firmu. Od grafik, přes precizní zpracování až po špičkovou výrobu.

chci reklamní předměty

Tiskoviny

Vytvoříme vám kvalitní firemní tiskoviny, kterými se vaše firma bude chtít prezentovat. Společně vymyslíme design, který bude ladit k firemní identitě a vaší představě stylu komunikace firmy. Od grafik až po výsledné produkty.

chci tiskoviny

Kontakt

Jste připraveni posunout vaši firmu o krok dál? Kontaktujte nás skrze formulář nebo přímo na telefonním čísle 608 812 720 a společně to vymyslíme.

Děkujeme za zprávu, ozveme se co nejdřív zpět!
Oops! Něco se pokazilo. Zkontrolujte všechna pole a zkuste to znovu.