Venkovní reklama

Dostaňte se do podvědomí.

Venkovní reklama vám zajistí viditelnost ve veřejných prostorách. Společně můžeme vytvořit cedule, billboardy, plachty i folie. V rámci spolupráce vám zajistíme kompletní grafické zpracování, od návrhu po výlep.

Billboard

Okolo vaší reklamy budou denně proudit desetitisíce lidí. Umístěte svoji reklamu na místo, které je frekventované. Reklama na billboardu stále patří do marketingového mixu. Budujte značku. Uděláme takový billboard, který si lidé zapamatují.

Banner

Venkovní bannery jsou odolnější než bannery v interiérech. I realizací venkovního banneru vás provedeme od A do Z. Dodáme návrhy, banner vylepíme a vy následně sklízíte ovoce své reklamy.

Světelná reklama

Mix grafiky, textu a poutavého osvětlení. To je světelná reklama. Odlište se od obvyklých reklamních formátů něčím neortodoxním. Se světelnou reklamou budete vidět více než kdy jindy. Navrhneme, vyrobíme a zajistíme servis.

Plachty a folie

Zviditelněte vaši firmu, službu nebo produkt. Vynikněte. Reklamní plachty jsou na to jak dělané. I u reklamních plachet vám dodáme kompletní produkt. Od návrhu po finální vylepení.

Spokojení klienti

Za naši dlouho kariéru jsme vyřídili už spoustu zakázek. Zde najdete galerii našich nejoblíbenějších klientů a spoluprací. Buďte i vy jedním z mnoha spokojených zákazníků.

Kontakt

Jste připraveni posunout vaši firmu o krok dál? Kontaktujte nás skrze formulář nebo přímo na telefonním čísle 608 812 720 a společně to vymyslíme.

Děkujeme za zprávu, ozveme se co nejdřív zpět!
Oops! Něco se pokazilo. Zkontrolujte všechna pole a zkuste to znovu.